  • APS25H12128G-8TMW
APS25H12128G-8TMW
advertisement
Manufacturer No:
APS25H12128G-8TMW
HK JDW NO:
72-APS25H12128G-8TMW
Package:
Datasheet:
Description:
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Step5Bar-code shipping tag
APS25H12128G-8TMW
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2015
  • Series
    SFD25H1-M
  • Size / Dimension
    100.10mmx69.85mmx7.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    128GB
  • Current - Max
    335mA Typ