  • APX803L-47SA-7
APX803L-47SA-7
advertisement
Manufacturer No:
APX803L-47SA-7
HK JDW NO:
233-APX803L-47SA-7
Datasheet:
APX803L-47SA-7
Description:
4.5V 3 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 2211
Step5Bar-code shipping tag
APX803L-47SA-7
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Supply Voltage
    4.5V
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.9V
  • Voltage - Threshold
    4.7V
  • Number of Voltages Monitored
  • Length
    2.9mm