  • APX803L40-30SA-7
APX803L40-30SA-7
advertisement
Manufacturer No:
APX803L40-30SA-7
HK JDW NO:
233-APX803L40-30SA-7
Datasheet:
APX803L40-30SA-7
Description:
2.8V 3 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 10124
Step5Bar-code shipping tag
APX803L40-30SA-7
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    Matte Tin (Sn)
  • Additional Feature
    DETECTION VOLTAGE IS 3.0V
  • Supply Voltage
    2.8V
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.9V
  • Voltage - Threshold
    3V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    292ms Minimum
  • Length
    2.9mm