  • APX803S05-29SA-7
APX803S05-29SA-7
advertisement
Manufacturer No:
APX803S05-29SA-7
HK JDW NO:
233-APX803S05-29SA-7
Datasheet:
APX803S05-29SA-7
Description:
3 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 30037
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
APX803S05-29SA-7
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
    GULL WING
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1V
  • Voltage - Threshold
    2.93V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    20ms Minimum
  • Length
    2.9mm