  • AQ06EM2R7BAJ1A\500
AQ06EM2R7BAJ1A\500
advertisement
Manufacturer No:
AQ06EM2R7BAJ1A\500
HK JDW NO:
66-AQ06EM2R7BAJ1A\500
Description:
2.7pF 150V Ceramic Capacitor 0603
Step5Bar-code shipping tag
AQ06EM2R7BAJ1A\500
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    150V
  • Capacitance
    2.7pF
  • Length
    1.6mm