  • ARE10A06ZC90
ARE10A06ZC90
advertisement
Manufacturer No:
ARE10A06ZC90
HK JDW NO:
590-ARE10A06ZC90
Description:
2.6 GHZ CAPABLE, 10 W CARRYING P
Step5Bar-code shipping tag
ARE10A06ZC90
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    5A (24 Hours)
  • Coil Resistance
    180Ohm
  • Coil Voltage
    6VDC
  • Switching Voltage
    30VDC -Max
  • Coil Current
    33.3mA
  • Must Operate Voltage
    4.5VDC
  • Contact Rating (Current)
    500mA
  • Coil Power
    200mW
  • Must Release Voltage
    0.6VDC