  • ARE10A4HZC90
ARE10A4HZC90
advertisement
Manufacturer No:
ARE10A4HZC90
HK JDW NO:
590-ARE10A4HZC90
Description:
2.6 GHZ CAPABLE, 10 W CARRYING P
Step5Bar-code shipping tag
ARE10A4HZC90
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    5A (24 Hours)
  • Coil Resistance
    101Ohm
  • Coil Voltage
    4.5VDC
  • Switching Voltage
    30VDC -Max
  • Coil Current
    44.4mA
  • Must Operate Voltage
    3.38VDC
  • Contact Rating (Current)
    500mA
  • Coil Power
    200mW
  • Must Release Voltage
    0.45VDC