  • AS1312-BWLM-45
AS1312-BWLM-45
advertisement
Manufacturer No:
AS1312-BWLM-45
Manufacturer:
ams
HK JDW NO:
33-AS1312-BWLM-45
Package:
8-UFBGA, WLCSP
Datasheet:
AS1312-BWLM-45
Description:
0.7V DC DC Voltage Regulator 1 Outputs Cut Tape (CT) 400mA Switch 8-UFBGA, WLCSP
Quantity:
In Stock : 680
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
AS1312-BWLM-45
    Select All
  • Voltage - Input (Min)
    0.7V
  • Output Configuration
    Positive
  • Current - Output
    400mA Switch
  • Topology
    Boost
  • Synchronous Rectifier
    No
  • Min Output Voltage
    4.5V
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-UFBGA, WLCSP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Function
    Step-Up
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Input (Max)
    5V