  • ASI12N35MQ
ASI12N35MQ
advertisement
Manufacturer No:
ASI12N35MQ
HK JDW NO:
512-ASI12N35MQ
Package:
Datasheet:
ASI12N35MQ
Purchasing and Inquiry
NTMFS4C029NT1G Description
NTMFS4C029NT1G Features
? Low RDS(on) to Minimize Conduction Losses
? Low Capacitance to Minimize Driver Losses
? Optimized Gate Charge to Minimize Switching Losses
? These Devices are Pb?Free, Halogen Free/BFR Free, and are RoHS
Compliant
NTMFS4C029NT1G Applications
? CPU Power Delivery
? DC?DC Converters
Step5Bar-code shipping tag
ASI12N35MQ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~100°C
  • Packaging
    Strip
  • Published
    2014
  • Series
    ASI
  • Size / Dimension
    0.551Lx0.551W 14.00mmx14.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder Pads
  • Voltage - Rated
    12V
  • Technology
    Piezo
  • Frequency
    3.5kHz
  • Operating Mode
    Single Tone
  • Input Type
    DC
  • Current - Supply
    10mA
  • Voltage Range
    3V~15V
  • Port Location
    Top
  • Sound Pressure Level (SPL)
    83dB @ 12V, 10cm
  • Driver Circuitry
    Indicator, Internally Driven
  • Height Seated (Max)
    0.295 7.50mm