  • ASPI-0504-680K-T
ASPI-0504-680K-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0504-680K-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0504-680K-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0504-680K-T
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0504-680K-T
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASPI-0504
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.228Lx0.205W 5.80mmx5.20mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    610mA
  • Inductance
    68μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    460mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C