  • ASPI-0704S-330M-T
ASPI-0704S-330M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0704S-330M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0704S-330M-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0704S-330M-T
Description:
Quantity:
In Stock : 50
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0704S-330M-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    ASPI-0704S
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    960mA
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    170mOhm
  • Max DC Current
    960mA
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height
    4.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    7.3mm