  • ASPI-0705-121K-T
ASPI-0705-121K-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0705-121K-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0705-121K-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0705-121K-T
Description:
Quantity:
In Stock : 2171
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0705-121K-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ASPI-0705
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    660mA
  • Inductance
    120μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    470mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Height Seated (Max)
    0.217 5.50mm