  • ASR-SJ600D25W-L
ASR-SJ600D25W-L
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SJ600D25W-L
Manufacturer:
Altran Magnetics, LLC
HK JDW NO:
49-ASR-SJ600D25W-L
Package:
Hockey Puck
Datasheet:
Description:
MINI TYPE SINGLE POLE PANEL MOUN
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SJ600D25W-L
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Hockey Puck
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Altran Magnetics, LLC
  • Series
    ASR-SJ
  • Termination Style
    Screw Terminal
  • Output Type
    DC
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltage - Input
    4 ~ 32VDC
  • Voltage - Load
    0 V ~ 600 V
  • Load Current
    25 A