  • ASR-SLE100D10-H
ASR-SLE100D10-H
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SLE100D10-H
Manufacturer:
Altran Magnetics, LLC
HK JDW NO:
49-ASR-SLE100D10-H
Description:
MINI TYPE SINGLE POLE PANEL MOUN
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SLE100D10-H
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Mfr
    Altran Magnetics, LLC
  • Series
    ASR-SLE
  • Termination Style
    PC Pin
  • Output Type
    DC
  • Voltage - Load
    0 V ~ 75 V
  • On-State Resistance (Max)
    38 mOhms
  • Load Current
    10 A