  • ASTMHTD-32.000MHZ-XC-E
ASTMHTD-32.000MHZ-XC-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTD-32.000MHZ-XC-E
HK JDW NO:
5-ASTMHTD-32.000MHZ-XC-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTD-32.000MHZ-XC-E
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm