  • ASTMLPV-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
ASTMLPV-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMLPV-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMLPV-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
Step5Bar-code shipping tag
ASTMLPV-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    24MHz
  • Rise Time-Max
    2.5ns
  • Fall Time-Max
    2.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4mA
  • Max Supply Current
    5.6mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm