  • AT1206CRD0714KL
AT1206CRD0714KL
advertisement
Manufacturer No:
AT1206CRD0714KL
HK JDW NO:
898-AT1206CRD0714KL
Datasheet:
AT1206CRD0714KL
Step5Bar-code shipping tag
AT1206CRD0714KL
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    14kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.063W 3.10mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.25%