  • AT27BV512-15JI
AT27BV512-15JI
advertisement
Manufacturer No:
AT27BV512-15JI
HK JDW NO:
536-AT27BV512-15JI
Package:
32-LCC (J-Lead)
Datasheet:
AT27BV512-15JI
Description:
Memory IC AT27BV512
Step5Bar-code shipping tag
AT27BV512-15JI
  • Package / Case
    32-LCC (J-Lead)
  • Supplier Device Package
    32-PLCC (13.97x11.43)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Published
    1998
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    2.7V~3.6V 4.5V~5.5V