  • AT27C512R-45RC
AT27C512R-45RC
advertisement
Manufacturer No:
AT27C512R-45RC
HK JDW NO:
536-AT27C512R-45RC
Package:
28-SOIC (0.342, 8.69mm Width)
Datasheet:
AT27C512R-45RC
Description:
Memory IC AT27C512
Step5Bar-code shipping tag
AT27C512R-45RC
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    28-SOIC (0.342, 8.69mm Width)
  • Supplier Device Package
    28-SOIC
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TC
  • Packaging
    Tube
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V