  • AT49F001ANT-55VI
AT49F001ANT-55VI
advertisement
Manufacturer No:
AT49F001ANT-55VI
HK JDW NO:
536-AT49F001ANT-55VI
Package:
32-TFSOP (0.488, 12.40mm Width)
Datasheet:
AT49F001ANT-55VI
Description:
Memory IC AT49F001
Step5Bar-code shipping tag
AT49F001ANT-55VI
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Packaging
    Tray
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V