  • AT49F001NT-55JI
AT49F001NT-55JI
advertisement
Manufacturer No:
AT49F001NT-55JI
HK JDW NO:
536-AT49F001NT-55JI
Package:
32-LCC (J-Lead)
Datasheet:
AT49F001NT-55JI
Description:
Memory IC AT49F001
Step5Bar-code shipping tag
AT49F001NT-55JI
  • Package / Case
    32-LCC (J-Lead)
  • Supplier Device Package
    32-PLCC (13.97x11.43)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Packaging
    Tube
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Technology
    FLASH
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V