  • AT94K05AL-25AJC
AT94K05AL-25AJC
advertisement
Manufacturer No:
AT94K05AL-25AJC
Manufacturer:
Microchip Technology
HK JDW NO:
536-AT94K05AL-25AJC
Package:
84-LCC (J-Lead)
Datasheet:
AT94K05AL-25AJC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AT94K05AL-25AJC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    84-LCC (J-Lead)
  • Supplier Device Package
    84-PLCC (29.31x29.31)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2003
  • Series
    FPSLIC®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V
  • Interface
    I2C, UART
  • Speed
    25MHz