  • AT94S10AL-25BQU
AT94S10AL-25BQU
advertisement
Manufacturer No:
AT94S10AL-25BQU
HK JDW NO:
536-AT94S10AL-25BQU
Package:
144-LQFP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AT94S10AL-25BQU
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    144-LQFP
  • Number of Pins
    144
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    FPSLIC®
  • JESD-609 Code
    e3
    3 (168 Hours)
  • Number of Terminations
    144
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Subcategory
    Field Programmable Gate Arrays
  • Technology
    CMOS
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V
  • Terminal Position
    QUAD
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Frequency
    25MHz
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Supply Voltage
    3.3V