  • ATA5577M2330-DBN
ATA5577M2330-DBN
advertisement
Manufacturer No:
ATA5577M2330-DBN
Manufacturer:
Microchip Technology
HK JDW NO:
536-ATA5577M2330-DBN
Package:
Die
Datasheet:
ATA5577M2330-DBN
Description:
RF Wireless Misc 330bit, R/W-RFID IDIC 330pF, Bumps
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ATA5577M2330-DBN
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Die
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Published
    1997
  • Series
    ATA5577
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    RFID Transponder
  • Voltage - Supply
    3.6V
  • Frequency
    100kHz~150kHz