  • ATV15C580J-HF
ATV15C580J-HF
advertisement
Manufacturer No:
ATV15C580J-HF
HK JDW NO:
186-ATV15C580J-HF
Datasheet:
ATV15C580J-HF
Step5Bar-code shipping tag
ATV15C580J-HF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    16.03A
  • Clamping Voltage
    93.6V
  • Peak Pulse Current
    16.03A
  • Reverse Standoff Voltage
    58V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW