  • AZ23C3V3 RFG
AZ23C3V3 RFG
advertisement
Manufacturer No:
AZ23C3V3 RFG
HK JDW NO:
799-AZ23C3V3 RFG
Description:
DIODE ZENER ARRAY 3.3V SOT23
Step5Bar-code shipping tag
AZ23C3V3 RFG
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Supplier Device Package
    SOT-23
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Published
    2014
  • Tolerance
    ±5%
    1 Pair Common Anode
  • Power - Max
    300mW
  • Impedance-Max
    95Ohms
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    3.3V