  • B22G563JN170120075045EOZ
B22G563JN170120075045EOZ
advertisement
Manufacturer No:
B22G563JN170120075045EOZ
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B22G563JN170120075045EOZ
Package:
Datasheet:
Description:
56nF -40℃~+105℃ ±5% 400V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS