  • B2P2255KT1B0240210120EOY
B2P2255KT1B0240210120EOY
advertisement
Manufacturer No:
B2P2255KT1B0240210120EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B2P2255KT1B0240210120EOY
Package:
Datasheet:
Description:
2.5uF -40℃~+105℃ ±10% Radial Leaded,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS