  • B32672L6224K003
B32672L6224K003
advertisement
Manufacturer No:
B32672L6224K003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32672L6224K003
Package:
Datasheet:
B32672L6224K003
Description:
Cap Film 0.22uF 630V PP 10% (18 X 9 X 17.5mm) Radial 15mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32672L6224K003
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|250VAC