  • B32672P4225M189
B32672P4225M189
advertisement
Manufacturer No:
B32672P4225M189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32672P4225M189
Package:
Datasheet:
B32672P4225M189
Description:
Cap Film 2.2uF 450V PP 20% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32672P4225M189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Power Factor Correction
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    450VDC|160VAC