  • B32796G8206K000
B32796G8206K000
advertisement
Manufacturer No:
B32796G8206K000
HK JDW NO:
258-B32796G8206K000
Package:
Datasheet:
B32796G8206K000
Description:
Cap Film 20uF 875V PP 10% (42 X 30 X 45mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0026 Ohm 105°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
B32796G8206K000
  • Tolerance
    10%
  • Termination Style
    Radial
  • Voltage
    875VDC|350VAC