  • B32J682JQ2B0170100060EOY
B32J682JQ2B0170100060EOY
advertisement
Manufacturer No:
B32J682JQ2B0170100060EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B32J682JQ2B0170100060EOY
Description:
6.8nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS