  • B33A472JN1B0120100050EOY
B33A472JN1B0120100050EOY
advertisement
Manufacturer No:
B33A472JN1B0120100050EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B33A472JN1B0120100050EOY
Package:
Datasheet:
Description:
4.7nF -40℃~+105℃ ±5% 1kV Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS