  • B39122B1677B510W3
B39122B1677B510W3
advertisement
Manufacturer No:
B39122B1677B510W3
HK JDW NO:
199-B39122B1677B510W3
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
B39122B1677B510W3
Description:
FILTER SAW 1.21GHZ 8SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B39122B1677B510W3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B1677
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Bandwidth
    77MHz
  • Insertion Loss
    4.2dB
  • Frequency - Cutoff or Center
    1.21GHz
  • Height (Max)
    0.048 1.22mm