  • B39262B7943P810
B39262B7943P810
advertisement
Manufacturer No:
B39262B7943P810
HK JDW NO:
199-B39262B7943P810
Package:
9-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
RF DUPLEXER 2.535/2.655GHZ 9SMD
Step5Bar-code shipping tag
B39262B7943P810
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Package / Case
    9-SMD, No Lead
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    B7943
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Duplexer
  • Frequency Bands (Low / High)
    2.5GHz~2.57GHz / 2.62GHz~2.69GHz