  • B41821F4687M000
B41821F4687M000
advertisement
Manufacturer No:
B41821F4687M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B41821F4687M000
Description:
680μF Capacitor 20% 600mA 5mm Radial
Step5Bar-code shipping tag
B41821F4687M000
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    680μF
  • Lead Pitch
    5mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    490mOhm
  • Lead Diameter
    600 μm
  • Ripple Current
    600mA