  • B43510A9278M7
B43510A9278M7
advertisement
Manufacturer No:
B43510A9278M7
HK JDW NO:
3410-B43510A9278M7
Description:
2.7mF Capacitor 20% 9.6A
Step5Bar-code shipping tag
B43510A9278M7
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    2.7mF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50mOhm
  • Ripple Current
    9.6A
  • Diameter
    45mm
  • Height
    100mm