  • B43541B9157M000
B43541B9157M000
advertisement
Manufacturer No:
B43541B9157M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B43541B9157M000
Package:
Datasheet:
B43541B9157M000
Description:
150μF Capacitor
Quantity:
In Stock : 58
Step5Bar-code shipping tag
B43541B9157M000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Capacitance
    150μF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150mOhm
  • Diameter
    30mm
  • Height
    25mm