  • B43630A9127M000
B43630A9127M000
advertisement
Manufacturer No:
B43630A9127M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B43630A9127M000
Package:
Datasheet:
B43630A9127M000
Description:
120μF Capacitor
Quantity:
In Stock : 5736
Step5Bar-code shipping tag
B43630A9127M000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Capacitance
    120μF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    220mOhm
  • Diameter
    22mm
  • Height
    25mm