  • B43712A5109M000
B43712A5109M000
advertisement
Manufacturer No:
B43712A5109M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B43712A5109M000
Package:
Datasheet:
B43712A5109M000
Description:
10mF Capacitor
Quantity:
In Stock : 8543
Step5Bar-code shipping tag
B43712A5109M000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Capacitance
    10mF
  • Voltage - Rated DC
    450V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3.2mOhm
  • Diameter
    90mm
  • Height
    191mm