  • B57891M1103K000
B57891M1103K000
advertisement
Manufacturer No:
B57891M1103K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B57891M1103K000
Package:
Datasheet:
Description:
Tolerance:10%
Step5Bar-code shipping tag
B57891M1103K000
    Select All
  • Power Rating
    200mW
  • Lead Pitch
    2.5mm
  • Lead Diameter
    500 μm
  • Diameter
    3.5mm
  • Length
    3.5mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Radial
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C