  • B65805N0040A001
B65805N0040A001
advertisement
Manufacturer No:
B65805N0040A001
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B65805N0040A001
Package:
Datasheet:
Description:
Ferrite Cores & Accessories RM5 K1 40 +3%-3%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B65805N0040A001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
    3.000003g
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    3%
  • Depth
    10.5mm
  • Inductance
    40 nH
  • Length
    14.6mm