  • B65813J0160A087
B65813J0160A087
advertisement
Manufacturer No:
B65813J0160A087
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B65813J0160A087
Package:
Datasheet:
B65813J0160A087
Description:
Ferrite Cores & Accessories RM 10 N87 160 '+3%-3%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B65813J0160A087
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    3%
  • Inductance
    160 nH
  • Diameter - Outside
    21.2 mm
  • Diameter - Inside
    5.4 mm