  • B66337G0500X127
B66337G0500X127
advertisement
Manufacturer No:
B66337G0500X127
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B66337G0500X127
Package:
Datasheet:
B66337G0500X127
Description:
Ferrite Cores & Accessories EC35/17/10 N27LP 0.5MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B66337G0500X127
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Supplier Device Package
    EC 35 x 17 x 10
  • Material
    N27
  • Series
    B66337
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Inductance
    500 nH
  • Finish
    Uncoated
  • Core Type
    EC
  • Gap
    Gapped
  • Height
    17.45mm
  • Length
    34.50mm
  • Width
    9.80mm