  • B82111E0000C026
B82111E0000C026
advertisement
Manufacturer No:
B82111E0000C026
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82111E0000C026
Package:
Axial
Datasheet:
B82111E0000C026
Description:
Quantity:
In Stock : 12300
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B82111E0000C026
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B82111E
  • Published
    1999
  • Size / Dimension
    0.256Diax1.024L 6.50mmx26.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    500mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    220μH
  • DC Resistance (DCR)
    2.6Ohm
  • Frequency - Self Resonant
    32MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz