  • B82422T3820J
B82422T3820J
advertisement
Manufacturer No:
B82422T3820J
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82422T3820J
Package:
1210
Step5Bar-code shipping tag
B82422T3820J
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210
  • Material - Core
    Ceramic
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Composition
    Unshielded
  • Depth
    2.8mm
  • Current Rating
    450mA
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    82 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Max DC Current
    450mA
  • Frequency - Self Resonant
    1GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    260mOhm
  • DC Current
    450mA
  • Height
    2.1mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm