  • B82442A1562K
B82442A1562K
advertisement
Manufacturer No:
B82442A1562K
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82442A1562K
Step5Bar-code shipping tag
B82442A1562K
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    5.3mm
  • Current Rating
    880mA
  • Inductance
    5.6 μH
  • Test Frequency
    7.96MHz
  • Max DC Current
    880mA
  • Frequency - Self Resonant
    26MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    104mOhm
  • DC Current
    880mA
  • Height
    5.3mm
  • Length
    5.6134mm
  • Width
    5.0038mm