  • B82462A4332M000
B82462A4332M000
advertisement
Manufacturer No:
B82462A4332M000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82462A4332M000
Package:
Nonstandard
Datasheet:
B82462A4332M000
Description:
Quantity:
In Stock : 153
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B82462A4332M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B82462-A4
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    2A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    60mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    60MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3.2A
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm