  • B82466G0152M000
B82466G0152M000
advertisement
Manufacturer No:
B82466G0152M000
HK JDW NO:
3410-B82466G0152M000
Step5Bar-code shipping tag
B82466G0152M000
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Number of Pins
  • JESD-609 Code
    e3
    EAR99
  • Resistance
    145mOhm
  • Terminal Finish
    TIN OVER NICKEL
  • HTS Code
  • Shielding
    YES
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    1.5 μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Max DC Current
    920mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    145mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    1.5 µH