  • B82477D4103M000
B82477D4103M000
advertisement
Manufacturer No:
B82477D4103M000
HK JDW NO:
3410-B82477D4103M000
Datasheet:
B82477D4103M000
Description:
Quantity:
In Stock : 344
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B82477D4103M000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Number of Pins
    4
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • Number of Terminations
    4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    42mOhm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    12.5mm
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    3.75A
  • Military Standard
    Not
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    10 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    2.7A
  • Terminal Placement
    DUAL IN-LINE
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    43mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    10 μH
  • DC Current
    3.75A
  • RMS Current (Irms)
    3.75A
  • Inductance - Parallel
    10 μH
  • Height
    8.5mm
  • Length
    12.5mm